Чому обирають нас?

Шановні Друзі!

Ми розуміємо, що не кожна фірма може собі дозволити гальванічну дільницю і кваліфікований персонал для її обслуговування. Тому виникає потреба в послугах гальванопокриття, які може надати наша компанія. Але ми не монополіст на ринку. Лише в цьому регіоні існує десяток фірм, які надають аналогічні послуги, інколи за нижчими від наших цінами. Та, попри все, попит на наші послуги не зменшується. Чому? Якість покриття - це не лише авторитет нашої компанії, але й якість та авторитет Вашої продукції та компанії. ТзОВ "Топ-Метал" надає послуги нанесення гальванічного покриття та успішно вирішує технічні питання із захисту Вашої продукції від корозії чи надання товарного вигляду.

По-перше, якість гальванопокриття залежить від якості підготовки поверхні перед покриттям. Про це ви можете прочитати більш ґрунтовно в розділі Підготовка до покриття. За потреби, ми можемо запропонувати послуги попередньої підготовки Вашої продукції в нас чи в одного із наших партнерів.


По-друге, строго дотримуватися режимів покриття. Для отримання якісного покриття необхідно строге дотримання таких параметрів, як температура та хімічний склад електроліту, сила струму та час витримки у ванні. Нерідко ми зустрічалися із клієнтами, які покривали свої деталі на таких стихійних гальваніках, де режим покриття визначали "на око" або "так, щоб побіліло і хватить". Як наслідок таке покриття, при 6-ти місячному зберіганні на складі, втрачало свої декоративні та захисні характеристики або ж взагалі призводило до незворотнього псування виробів.

Як ми забезпечуємо дотримання режимів покриття:

  • Лабораторія хімічного аналізу систематично проводить контроль складу всіх розчинів та електролітів.

  • Температура термостатується автоматично за допомогою електронних блоків управління.

  • Розмір загрузки, сила струму та час витримки визначають кваліфіковані технологи ідивідуально для кожного виробу.

По-третє, якісні хімікати. Ми використовуємо лише сертифіковані хімікати, які проходять контроль якості в європейських лабораторіях. Спеціальні добавки та блискоутворювачі провідних європейських фірм Metallchemie Ges.m.b.H, Алюфініш і Dr.-Ing. Max Schlötter GmbH & Co. KG забезпечують покращені характеристики покриття та стабільну роботу електролітів.