Про компанію

Основний напрямок діяльності ТзОВ "Топ-Метал" – надання повного комплексу послуг із захисту і покращення зовнішнього вигляду виробів за допомогою гальванічного покриття. Більш детально із нашими послугами Ви можете ознайомитися в розділі Послуги.

Підприємство ТзОВ "Топ-Метал", засноване 2008р. на виробничій базі гальванічного цеху (заводу «Конвеєр»). Вже через 3 роки ми відновили та успішно експлуатуємо три лінії гальванопокриття: лінію цинкування на підвісках (2008 р), лінію цинкування в барабанах (2009), лінію багатошарових декоративних покриттів (2010). Ми не зупиняємося на досягнутому. Ми прагнемо залишатися лідером в галузі гальванопокриття і з цією метою постійно підвищуємо якість надання послуг та розширюємо їх асортимент.

На підприємстві працює лабораторія, обладнана cучасною апаратурою. Кваліфіковані технологи та працівники лабораторії систематично проводять контроль якості готової продукції. Покриття проходить перевірку на відповідність ГОСТ 9.301-86, технологічній документації, додатковим вимогам замовника, а у деяких випадках випробування в камері сольового туману (прискорені корозійні випробування – ГОСТ 9.308-85, DIN EN ISO 9227-2006). Це дозволяє забезпечувати надійні антикорозійні властивості покриття й естетичний вигляд виробу, тобто збільшує привабливість продукції наших Клієнтів на ринку.

Ми використовуємо хімікати та електроліти авторитетних європейських фірм Metallchemie Ges.m.b.HАлюфініш  і  Dr.-Ing. Max Schlötter GmbH & Co. KG.

Завдяки якості та оптимальним цінам ми залишаємося лідером на ринку та постійно розвиваємося, впроваджуючи нові види покриття і розширюючи клієнтську базу далеко за межі Західної України.